easy website maker

УПРАВА

РАДНО МЈЕСТО ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАДНО ВРИЈЕМЕ
ДиректорПредраг Рачановић07.00 – 15.00
Помоћник директораЖарко Стевановић07.00 – 15.00

АДМИНИСТРАТИВНО-ПРАВНИ И ФИНАНСИЈСКИ РАДНИЦИ

РАДНО МЈЕСТОИМЕ И ПРЕЗИМЕРАДНО ВРИЈЕМЕ
СекретарДрагана Ристић07.00 – 15.00
РачуновођаПетра Трифковић07.00 – 15.00
Административно -
-финансијски
радник
Рада Старчевић07.00 – 11.00
КњижњичарЖељко Докнић07.00 – 15.00

СТРУЧНА СЛУЖБА

РАДНО МЈЕСТОИМЕ И ПРЕЗИМЕРАДНО ВРИЈЕМЕ
ПедагогЖељка Босиљчић07.00 – 11.00
ПедагогМаја Пердан Илић11.00 – 15.00
ПсихологИрена Чутурић08.00 – 16.00
БиблиотекарСлађана Милошевић07.15-15.15

НАСТАВНО ОСОБЉЕ

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Наша школа по предметима запошљава сљедеће наставнике:

Хемија:
Милица Петровић
Гроздана Софренић

Биологија:
Дејан Божић
Јелена Дерикоња Зечевић
Милица Петровић

Техничко образовање:
Зорана Анђелић Васиљевић
Стана Миразовић
Рада Максимовић
Бисиљка Видаковић

Физичко васпитање:
Жарко Викић
Драгана Чојић
Бојан Орбовић

Основи информатике:
Јулијана Драгичевић
Анђела Тодоровић
Босиљка Видаковић

Српски језик:
Биљана Влачић
Јелка Илић
Славица Рачановић
Младенка Савичић
Стајка Стојановић

Православна вјеронаука:
Дарко Алексић
Ненад Трипуновић
Миланка Ракић

Енглески језик:
Драгана Антић
Татјана Перковић
Љубодраг Секулић
Даниела Сурла
Ведрана Тнацковић
Гордана Шкиљевић

Француски језик:
Љиљана Милошевић

Њемачки језик:
Селма Бећировић
Садмила Селмановић
Наташа Станишић

Историја:
Александар Андрић
Бранка Сарић

Ликовна култура:
Здравка Арсеновић
Срђан Ћеранић
Сања Тољ

Географија:
Данијел Цвјетковић
Душица Тадић
Виолета Шеовац

Физика и математика:
Здравица Васић
Митар Гавриловић
Стака Живановић
Рада Милошевић
Стана Мишић
Славица Остојић
Музичка култура:
Милош Васић
Милка Томић

Демократија:
Данијел Цвјетковић
Исламска вјеронаука:
Ениса Окановић
РАЗРЕДНА НАСТАВА

Централна школа:
Љепа Миличић
Божица Видаковић
Андријана Петричевић
Сузана Вуковић-Вуковљак
Снежана Ђокић
Ивана Крчо-Кокановић
Велемир Бурић
Бранка Стевановић
Светлана Цвијановић
Добрица Лукић
Вера Кићановић
Гордана Томић
Даниел Гајић
Марица Стевановић

ПО Лединци:
Зорица Мишура
Весна Бојић
Слободанка Раниловић
Мира Ескић
Адмир Ибишевић
Сања Вићић
Симонета Перић
Рада Перић
Бојана Перић
Иван Бурић
Снежана Обрадовић
Илијана Андрић
Сања Вујић
Слађана Пантелић
Ружица Маковић
Наташа Илић

ПО Амајлије:
Бранка Трнинић
Милан Живановић
Здравка Јањичић
Оливера Мрковић
Наташа Јевтић

ПО Попови:
Мира Симић
Живан Симикић

ПОМОЋНИ РАДНИЦИ

Деспотовић, Љубиша -домар
Милошевић, Далибор -домар
Шушљик, Перо - ложач, домар
Остојић, Бојан - ложач, домар
Топић, Миодраг - ноћни чувар
Микица Благојевић- ноћни чувар
Гњатић, Јелена — спремачица
 Радовановић, Весна - спремачица
Џанић, Хасиба - спремачица
Гајић, Свјетлана- спремачица
Ђелмо, Станојка - спремачица
Будић, Сенада - спремачица
Мира Ивановић- спремачица
Биљана Радоњић- спремачица
Дражана Радић - спремачица
Ружа Чобић- спремачица
Топић, Драгица - спремачица
Милена Ближњаковић- спремачица
Радић, Радмила - спремачица